Suriyeli şüpheli karakolda komiser yardımcısını vurdu

Suriyeli şüpheli karakolda komiser yardımcısını vurdu, Gündem Haberleri.

Suriyeli şüpheli karakolda komiser yardımcısını vurdu
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 12:51
Suriyeli şüpheli karakolda komiser yardımcısını vurdu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, gece saatlerinde Kocaeli ’nin Gebze ’de ilçesinde Cumhuriyet Emniyet Amirliği ’nde meydana geldi. Suriye uyruklu A.T. özel bir hastanede bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. A.T., tedavisinin arkasından işlemler için polis merkezine getirildi.

BELİNDEN SİLAHINI KAPTI

İşlemleri tamamlanıp, ayrılmak üzere olan A.T., polis memuruna arkadan saldırarak, silahını aldı. Çıkan arbede esnasında A.T. tabancayı ateşleyince seken mermi, komiser yardımcısı K.K. ’nin sağ üçgenin taban olmayan kenarı bileğine isabet etti.

Bu sırada A.T. de bacağından vurularak etkisiz ülkü getirildi. Komiser yardımcısı K.K. ve A.T., hastaneye kaldırıldı. Komiser yardımcısı K.K. taburcu edilirken, A.T. ’nin tedavisinin sürdüğü belirtildi. (DHA)

Suriyeli şüpheli karakolda komiser yardımcısını vurdu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Suriyeli şüpheli karakolda komiser yardımcısını vurdu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum