Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga

Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga, Gündem Haberleri.

Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 09:37
Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, dün saat 19.00 sıralarında Mehmet Akif Mahallesi Ziya-ül Adalet Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre bir lokantaya gelen tanıdık olmayan uyruklu alıcı, yediklerinin parasını ödemek istemeyince meslek yeri çalışanları ile arasında kavga çıktı. Meydana Çıkan tartışma kısa sürede sopa ve kemerin kullanıldığı yumruklu kavgaya dönüştü. O esnada kavgaya şahit olan mahalleli, tarafları ayırmak için çaba sarf etti. İhbar üstüne olay yerine gelen polis ekipleri, yediklerinin parasını ödemeyen ve dükkan çalışanlarına saldırgan müşteriyi gözaltına aldı.

Yumruklu sopalı kavga kamerada

İş yeri çalışanları ile tip arasında meydana çıkan tartışma anları vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, meslek yeri çalışanları ile müşterinin yumruklu kavga ettiği tartışma sonrası yabancı uyruklu müşterinin eline kemer ve demir sopa aldığı, vatandaşların ise kavganın büyümesini engellediği görülüyor.

Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Sultanbeyli'de parasını ödemeyen müşteri ile lokanta çalışanları arasında kavga haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum