Sultanbeyli 'de genç kız ortalığı birbirine kattı: Esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı

Sultanbeyli ’de genç kız ortalığı birbirine kattı: Esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı, Gündem Haberleri.

Sultanbeyli 'de genç kız ortalığı birbirine kattı: Esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 12:46
Sultanbeyli ’de genç kız ortalığı birbirine kattı: Esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum geçen pazar günü Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre psikolojik sorunları olduğu iddia edilen 26 yaşındaki M.Ç., girdiği 3 iş uygun esnafa saldırarak ortalığı birbirine kattı. Peşinde esnaf kadar dışarı çıkarılan genç kız, seyir halindeki aracın üstüne binip sürücülere zorlama anlar yaşattı. Genç kız, çıktığı aracın üstünde sürücüye aracı sürmesi için “Sür, sür” diyerek seyir halinde olan aracın üzerinde de bir vakit dans etti. İhbar üzerine durum yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler M.Ç.'yi yakalayıp gözaltına aldı. Genç kız, gözaltına alındığı karakolda da etrafa saldırarak ortalığı birbirine kattı.

“Esnaf arkadaşlarla burada dar bir şekilde huzurlu edinmek istiyoruz”

Olaya şahitlik eden esnaflardan Ramazan Albayrak, “Durum pazar günü oldu. 26 yaşında bir genç kız, takriben 1 aydır burada, daha önce yoktu. Tahminimce şu arka taraflarda kalıyor. Gece evde kalmıyor. Dükkanımız burada gece 02.00'ye değin açığız. Genç kız özellikle geceleri çıkıyordu lakin bu sefer gündüz çıktı. Bayağı bir taşkınlık çıkardı. İlk baş yandaki kafelerden başladı sonradan buraya gelip içeride müşteriler varken çay bardaklarını kırıp aniden gitti. Ondan sonradan bizim yandaki berber arkadaşımızın camını tekmelemeye başladı. Ardından halk başına toplanırken kız tekrar çıldırdı. Yoldan geçen arabaların üzerine çıkıp camlarına vurmaları ve aracın üzerine çıkıp taşkınlık yapmaya başladı. Biz de polise haber verdik. Polis geldi, götürdü. Her Yerde dışarı çıkmış. Dün akşam buradaydı, her gün burada. Bir önlem alınamadı. Büyük olasılık yasaklı madde kullanıyor. Yetkililerden böyle insanların tedavi görmesini istiyoruz. Bu cins insanların harcanmamasını istiyoruz. Devlet tarafından teminat altına bir bakımevine yerleştirilmesi lazım. Bir önlem alınmasını istiyoruz. Esnaf arkadaşlarla burada rahat bir şekilde huzurlu edinmek istiyoruz” dedi.

O anlar güvenlik kamerada

Genç kızın karakolda ve sürücülere kabusu yaşattığı anlar emniyet kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde genç kızın yoldan geçen araçların üstüne çıkıp sürücülere şiddet anlar yaşattığı ihbar üzerine alındığı karakolda da sandalye ve canları tekmeleyerek ortalığı birbirine kattığı görülüyor.

Halit Arslan - Muharrem Çam
 

Sultanbeyli ’de genç kız ortalığı birbirine kattı: Esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Sultanbeyli ’de genç kız ortalığı birbirine kattı: Esnafa saldırdı, araçların üstüne çıktı, karakolu birbirine kattı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum