Sultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk dehşet saçtı: 1 yaralı

Sultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk dehşet saçtı: 1 yaralı, Kaza, saat 15.00 sıralarında Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi Gürbüz Caddesi'nde meydana geldi.

Sultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk dehşet saçtı: 1 yaralı
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 19:27
Sultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk dehşet saçtı: 1 yaralı,

Kaza, saat 15.00 sıralarında Sultanbeyli Hasanpaşa Mahallesi Gürbüz Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya kadar, babasının 34 DIB 904 plakalı Fiat marka şirket aracını kaçıran ve 4 arkadaşını da yanında bölge çocuk, cadde üstünde hızlı bir şekilde ilerlediği sırada kaldırıma çarparak 3 katlı apartmanın bahçe boşluğuna düştü. Kaza sonrası araç içerisinden meydana çıkan 5 çocuktan 4'ü durum yerinden kaçarken, 1 çocuk hafif şekilde yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine durum yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralanan çocuk, sıhhat ekipleri göre İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis olay yerinden kaçan 4 çocuğu bulmak için arama başlattı. Kaza ve çocukların olay yerinden kaçış hatıra, çarptıkları binanın emniyet kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaza anında cadde üzerinde kaldırımda yürüyen Muhammet Uğrak, “Ben caddenin yukarı göre geliyordum. Araba da karşıdan son ses müzikle çabuk bir şekilde geliyordu. sonradan kaldırıma çarparak direğe vurdular. Çocuklardan birisi kafasından yaralanmıştı, diğerleri de arabadan çıkıp kaçıp gittiler. Yaralı olan çocuğu ambulans ile hastaneye götürdüler” dedi.

Ömer Karaoğlu

Sultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk dehşet saçtı: 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum