SUBÜ Sakarya MYO'da bayrak değişimi

SUBÜ Sakarya Meslek Yüksekokulu'nda bayrak değişimi gerçekleşti. Emekli müdür Dr. İsmail Gümüş öğretim üyesi görevi Sakarya Meslek Yüksekokulu Makine Programı Öğretim Üyesi Dr. Recep Kılıç'a transfer oldu.

SUBÜ Sakarya MYO'da bayrak değişimi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:19
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: SUBÜ Sakarya Meslek Yüksekokulu'nda bayrak değişimi gerçekleşti. Emekli müdür Dr. İsmail Gümüş öğretim üyesi görevi Sakarya Meslek Yüksekokulu Makine Programı Öğretim Üyesi Dr. Recep Kılıç'a transfer oldu.
Bayrak değişimi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin (SUBU) en köklü birimi olan Sakarya Meslek Yüksekokulu'nda gerçekleşti. Emekli Dr. Öğretim Üyesi İsmail Gümüş ve Sakarya Meslek Yüksekokulu Makine Programı öğretim üyesi Dr. Recep Kılıç'a transfer oldu. Ödül töreninde SUBU Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbiyik, rektör yardımcıları Prof. Sinan Serdar Özkan ve Prof. Dr. Naci Çağlar ve Sakarya Meslek Yüksekokullarının Akademik ve İdari Personeli Dr.
Emekli Dr. Öğretim üyesi İsmail Gümüş'ün işini her zaman titizlikle yaptığını belirten SUBÜ Rektörü Prof. Mehmet Sarabıyık, “Üniversitemizin farklı birimlerinde onun tecrübelerinden faydalandık. Sıkı çalışman için teşekkür ederim. İyi bir çalışma arkadaşlığımız vardı. Sakarya Meslek Yüksekokulu çok iyi personel yetiştirmiştir. İsmail hocamız bu kadronun yetiştirilmesinde ve dostlukların kurulmasında büyük çaba sarf etmiştir. Barış ve aile ortamı oluşur. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluklar dilerim. Gelecekte de aynı barış ortamının artmasını ve iş dünyası ile ilişkilerin biraz daha gelişeceğini umuyoruz. Recep hocamız tecrübeli bir isimdir. Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SASKİ) Su ve Kanalizasyon İdaresi ile ilimize sunduğu hizmetleri biliyoruz. Yönetimi adına en ufak bir şüphemiz yok. Akademiye döndü. Burada yönetici olarak devam edecek. Sakarya Meslek Yüksekokulu, meslek okullarımızın amiral gemisidir. Bu konumun gücü diğer meslek okullarımızı da güçlendiriyor. Recep hocamıza başarılar diliyorum” dedi.
2018 yılında üniversitenin kurulmasıyla ayrıldıklarını kaydeden Dr. Öğretim Üyesi İsmail Gümüş, “Rektörümüz zor zamanlarımızda yanımızda oldu. Biz bir aile olduk. Meslek Yüksekokulu Koordinatörümüz Prof. Dr. Sinan Serdar Özkan her zaman yardımcımız olmuştur. Elimizden geldiğince görevimizi yapmaya çalıştık. Hiçbir sorunumuz yok ve huzurlu bir ortamımız var. Bayrağı devralacak olan Recep hocama başarılar diliyorum. İyi şanslar" dedi.
Sakarya Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Recep Kılıç, “Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Sarıbiyik'e ve üst yönetimimize teşekkür ederim. Acele edeceğiz ve tüm arkadaşlarımızla güveni sarsmamak için çaba göstereceğiz. 46 yıllık bir geçmişe sahip büyük bir meslek okuluyuz. İnşallah bu seviyeyi daha da yükselteceğiz” dedi.
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi
SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi

Detaylı bir şekilde, SUBÜ Sakarya MYO’da bayrak değişimi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum