SUBÜ'nün moda öğrencileri teknik gezide , SAKARYA haberleri

Son Dakika SAKARYA haberleri: SUBÜ Ferizli MYO Moda Tasarımı Programı ile Tekstil Teknolojisi Programı öğrencilerine yönelik olarak teknik gezi düzenlendi.

SUBÜ'nün moda öğrencileri teknik gezide
, SAKARYA haberleri
Editör: Derya Demir
05 Ekim 2022 - 16:46
SUBÜ’nün moda öğrencileri teknik gezide , SAKARYA haberleri, SAKARYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: SUBÜ Ferizli MYO Moda Tasarımı Programı ile Tekstil Teknolojisi Programı öğrencilerine yönelik olarak teknik gezi düzenlendi.
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Ferizli Meslek Yüksekokulu Moda Tasarımı Programı ve Tekstil Teknolojisi Programı öğrencilerine yönelik Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrikaya teknik gezi düzenlendi. Firmanın müdür yardımcısı, öğrencilere işletmenin showroom, modelhane, üretim, dokuma ve depo departmanları hakkında bilgiler verdi. Gezide firmanın genel müdürü ve SUBÜ Ferizli MYO Tasarım Bölümü Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Pınar Çınar tarafından genç tasarımcılara koleksiyon hazırlama deneyimini yaşatacak bir yarışma için protokolde imzalandı.
SUBÜ’nün moda öğrencileri teknik gezide
SUBÜ’nün moda öğrencileri teknik gezide
SUBÜ’nün moda öğrencileri teknik gezide

Detaylı bir şekilde, SUBÜ’nün moda öğrencileri teknik gezide , SAKARYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SAKARYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum