'Sözümüzü yerine getiremedik' dedi, AKP 'den istifa etti

'Sözümüzü yerine getiremedik' dedi, AKP ’den istifa etti, Şanlıurfa ’nın Akçakale Belediyesi AKP ’li Meclis Üyesi Ahmet Büyükler, AKP Akçakale İlçe Başkanlığı ’na istifa dilekçesi vererek, partisinden istifa ettiğini, belediye meclis üyeliğini bağımsız olarak sürdü.

'Sözümüzü yerine getiremedik' dedi, AKP 'den istifa etti
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 12:32
'Sözümüzü yerine getiremedik' dedi, AKP ’den istifa etti,

Şanlıurfa ’nın Akçakale Belediyesi AKP ’li Meclis Üyesi Ahmet Büyükler, AKP Akçakale İlçe Başkanlığı ’na istifa dilekçesi vererek, partisinden istifa ettiğini, belediye meclis üyeliğini bağımsız olarak sürdüreceğini açıkladı.

Büyükler mesajında, “Fazla sevdiğimiz ilçemiz ve partimiz için çalışacağımıza seçimden önce söz verdik. Ancak, sözümüzü yerine getiremedik. Bu konuda verdiğimiz sözlerden özür diliyoruz. Partimize daha fazla hasar vermemek için onurumla Ak Parti ’den istifa etmeye karar verdim. Bağımsız olarak devam edeceğim. Bizi bu kararı almak zorunda bıraktılar” dedi.

CHP ’Lİ TANAL ELEŞTİRMİŞTİ

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, sosyal ağ hesabından kamuoyuna duyurduğu Ahmet Büyükler ’in  “Bundan daha sonra yüzde 100/80 oy verene bütün hizmet, 100/20 verene çeyrek hizmet verecez” mesajını eleştirmişti.

Bu mesaj üzerine AKP ’li Büyükler, hesabının ele geçirildiğini ileri sürerek paylaşımı silmişti.

'Sözümüzü yerine getiremedik' dedi, AKP ’den istifa etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum