Soylu'dan 'sabotaj' açıklaması

Soylu'dan 'sabotaj' açıklaması, Gündem Haberleri.

Soylu'dan 'sabotaj' açıklaması
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 13:21
Soylu'dan 'sabotaj' açıklaması, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Muğla ’nın Marmaris ilçesinde salı akşamı 20.00 ’de üç farklı noktada benzer anda başlayan orman yangını sürüyor. Bölgede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sabotaj iddialarıyla ilgili şunları söyledi:

“Yangının nasıl çıktığına karşın bir tespitimiz ve bir kimliğimiz var, bir kişimiz var yani. Arkadaşlarımızın çalışmalarının tamamlanmasını bekliyoruz. Arkadaşlarımız üzerindeler. Nasıl çıktığı yönünde belirlemeleri söz konusu. İnşallah yakın zamanda arkadaşlarımızın tespitlerini kamuoyuyla paylaşacağız.”

POLİS BÖLGEYİ İNCELİYOR

Dün bir yorumlama yapan yangının Marmaris ’in en genç ormanlarının olduğu bölgede çıktığına dikkat çeken Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da, “Sabotaj ihtimali yüzde 90. Köylüler kaçan kişilerin olduğunu söylemişti. Polis bölgeyi inceliyor” demişti.

Soylu'dan 'sabotaj' açıklaması, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Soylu'dan 'sabotaj' açıklaması haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum