"Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz"

“Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz”, Spor Haberleri.

"Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz"
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 20:18
“Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz”, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, sezonun birincil antrenmanını Nuri Asan Tesisleri ’nde yeni teknik direktörü Bayram Bektaş eşliğinde yaptı.

Yeni transferler Alim Öztürk, Celil Yüksel, Şener Kaya, Yusuf Ensar Poyrazlı ’nın da katıldığı antrenmanda, kırmızı-beyazlı takımın taraftarları da oyuncu ve teknik direktörlere takviye verdi.

İlk antrenman sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bayram Bektaş, “İnşallah 2 dönemli kampımızı en iyi şekilde bitirip beceriksiz olan oyuncularımız da bize katıldığında istediğimiz oyun şeklini oluşturacağız. Taraftarlarımızın beklediği o uğraş ve futbolu sahaya yansıtırız inşallah. Bu çaba de umarım sonuçlara yansır ve herkes mutlu olur. Novikovas kendisine bahşedilen iznin ardındaki takıma katılacak. Moryke Fofana, Tomane de 2 gün izinli. Bir kaç gün içinde burada en ince ayrıntısına kadar toplanırız. Samsun'daki kampta amacımız gençlerimizi görmek. Çünkü kampa belirlenmiş bir sayıda oyuncu götüreceğiz. Dolayısıyla buradaki çalışmalarımızda gençlerimizi değerlendireceğiz. Kampa 25 ya da 27 oyuncu ile gideceğiz. Zaten çekirdek kadromuz var bu sayıya gençleri dahil edeceğiz. Kayseri'deki kamptan sonradan Bolu'ya geçeceğiz ve burada hazırlık maçlarını oynayacağız” diye konuştu.

“ardına kadar yarışın içinde almak istiyoruz”

Ligde de gösterişli olduklarına değinen Bektaş, “İhtiyaç duydukça transferlerimizi yapıyoruz. Ligde kayda değer bir yarış içinde olacağız ve sonuna kadar o yarışın içinde elde etmek istiyoruz. Onun için bir kaç tane daha nokta transferimiz olacak. Temaslarımız sürüyor. Kevin Boli ile Sheldon Bateau'nin idari sıkıntıları var. Ismael Diomande'nin bambaşka bir sıkıntısı var. Burada kalma ricası de var. Eğer performansı yeterli olursa yani bereketli olması halinde takımda kalmasını istiyoruz. Boli ve Bateau'yu takımda düşünmüyoruz” biçiminde konuştu.

Antrenmanı peşine düşüp takip eden taraftarlar futbolcu ve teknik heyete sevgi gösterisinde bulundular.

“Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz”, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. “Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz” haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum