Son Dakika: Yeni koronavirüs tedbiri! Milli Eğitim Bakanlığı tören ve yarışmaları iptal etti

Son Dakika: Yeni koronavirüs tedbiri! Milli Eğitim Bakanlığı tören ve yarışmaları iptal etti, Bakanlığa emrindeki Ortaöğretim Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Dünya Sağlık Örgütü'nün paylaştığı bilgileri göze çarpan etti.

Son Dakika: Yeni koronavirüs tedbiri! Milli Eğitim Bakanlığı tören ve yarışmaları iptal etti
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 11:54
Son Dakika: Yeni koronavirüs tedbiri! Milli Eğitim Bakanlığı tören ve yarışmaları iptal etti,

Bakanlığa emrindeki Ortaöğretim Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Dünya Sağlık Örgütü'nün paylaştığı bilgileri göze çarpan etti. Yetkililer yeni virüsün hızla yayıldığını belirtti. Türkiye'deki ilgili makamlar göre zorunlu koruma ve yoklama tedbirlerinin alındığı, bakanlığa yan okulların bilgilendirildiği açıklama edildi.

ETKİNLİKLER TEDBİREN İPTAL EDİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklamada "Bu kapsamda virüsün etkilerinden korunmak amacıyla resmi ve özel okullarda, buluşma, çalıştay, sempozyum, konferans, ödül töreni, spor müsabakası gibi sosyal faaliyetler tedbiren iptal edilmiştir" dedi.

Valilikler ve il ulusal eğitim müdürlüklerinden konuyla ilgili zorunlu tedbirleri alması istendi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Son Dakika: Yeni koronavirüs tedbiri! Milli Eğitim Bakanlığı tören ve yarışmaları iptal etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum