Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli: Hükümetin izlediği ekonomi politikası doğrudur

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli: Hükümetin izlediği ekonomi politikası doğrudur, Mhp lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında uyarı çeken açıklamalarda bulundu.

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli: Hükümetin izlediği ekonomi politikası doğrudur
Editör: 15Haber
23 Kasım 2021 - 17:43
Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli: Hükümetin izlediği ekonomi politikası doğrudur,

Mhp lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında uyarı çeken açıklamalarda bulundu. Merkez Bankası'nın faiz indirim kararlarını uygun bulan Bahçeli, Türkiye'nin faiz kamburundan kurtulması gerektiğini belirtip hükümetin ekonomi politikasını desteklediklerini söyledi.

"YA KABULLENECEĞİZ VEYA MÜCADELE EDECEĞİZ"

Bahçeli, "Yüksek enflasyon faiz kur çaprazı sürekli karşımıza çıkmaktadır. Yüksek faiz imal politikasını kısıtlamaktadır. Türkiye bir karar saptamak durumu ile aleyhinde karşıyadır. Ya döngüyü kabulleneceğiz ya da yüksek faiz uğraş edeceğiz." dedi.

"YAPISAL ADIMLARIN ATILMASI ŞART KOŞULMUŞTUR"

Adım atılmasının şart olduğunu gösteren Bahçeli, "Bize kadar başka bir alternatif kalmamıştır. Yapı adımların atılması koşul koşulmuştur. Türkiye bir layık ödeyecekse imal yapısını değiştirmek için yapacaktır." ifadelerini kullandı.

"HÜKÜMETİN EKONOMİ POLİTİKASI DOĞRUDUR"

Hükümetin ekonomi politikasını içten bulduklarını gösteren Bahçeli, "Türkiye faiz kamburundan kurtulmalıdır, uzun vadede faiz üretime hasar vermektedir. Faiz geleceğimizden çalmaktır. Bize tarafından hükümetin izlediği ekonomi politikası doğrudur." açıklamasını yaptı.

Bahçeli, 50+1 tartışmalarına noktayı koydu: Yüzde 40'ı dillendirmek başkalarının değirmenine su taşımaktırBahçeli, 50+1 tartışmalarına noktayı koydu: Yüzde 40'ı dillendirmek başkalarının değirmenine su taşımaktır

Dolar rekor kırarak 12 ?'yi fark etti?

Peki doların yükselişi sizce devam edecek mi? #Dolar #Dolar12

— Haberler () November 23, 2021 Euro kuru ne dek? Euro kaç TL? Euro alış ve satış fiyatları için tıklayın. Dolar kuru ne kadar? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satış fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne dek? Çeyrek altın ne değin?

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli: Hükümetin izlediği ekonomi politikası doğrudur, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum