Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi

Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi, Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve beyin damarında pıhtı atması sonucu yoğun bakıma alınan Kadir İnanır, dün akşam saatlerinde ameliyat oldu.AMELİYATI BAŞARILI GEÇTİPamukkale Ü.

Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 14:16
Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi,

Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve beyin damarında pıhtı atması sonucu yoğun bakıma alınan Kadir İnanır, dün akşam saatlerinde ameliyat oldu.

AMELİYATI BAŞARILI GEÇTİ

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Ahmet Kutluhan, İnanır'ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve felç riskinin olmadığını açıklamıştı. Kadir İnanır'ın klinik seyrinde sapma gözlenmesi üstüne ameliyat olduğu öğrenildi. Konu hakkında sosyal medyada tanımlama yayımlayan Pamukkale Üniversitesi Hastanesi, "Üniversite Hastanemizde çare altında olan değerli sanatçımız Kadir İnanır'ın klinik seyrinde bir sapma gözlenmesi üstüne akşam üzeri ameliyata alınmıştır. Ameliyat başarılı geçmiş olup, kendisinin yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir" ifadelerine yer verildi.

Son Dakika: Ameliyatı başarılı geçen Kadir İnanır'n tedavisi yoğun bakımda devam ediyor

KADİR İNANIR'IN EŞİ: BÜTÜN ZORLUJLARI AŞACAK GÜÇTE VE CESARETTE

Sosyal medya hesabından eşinin sıhhat hakkında veri veren Jülide Kaide "Bildiğiniz gibi Kadir İnanır Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde tedavisine devam etmektedir. Hastalığın seyrinde yeni bir durumun gelişmesiyle, 21 Kasım Pazar günü gerçekleşen başarılı bir operasyonun arkasından, rutin kontrollerin yapılabilmesi için yoğun bakım ünitesine alınmıştır. Ameliyat sonrası sağlık durumu durumunda negatif herhangi bir durum saptanmamıştır. Çok sevdiği halkının, onun yanına olduğunu kalbinden hissettiğine eminim. Baskı bir koşul lakin Kadir İnanır hepinizin bildiği gibi tüm zorlukları aşacak güçte ve cesarettedir. her zaman söylediği gibi bu ülkeye mutlaka büyük 'barış' gelecek ve o günün sevincini hepimiz birlikte yaşayacağız. Saygılarımla" dedi.

Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi

"BİRKAÇ GÜN YAKIN TAKİP YAPILACAK"

Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve Prof. Dr. Modern Erdoğan kameralar karşısına geçerek yorumlama yaptı. Prof. Dr. Kutluhan, İnanır'ın felç durumunun olmadığını belirterek şunları söyledi: "Beyin damar hastalığı ön tanısıyla servise alınıp yatışı yapılmıştır. Kendisini dün akşamki ziyaretimde bilinci açık olup, yakın takip edilmek üzere kendisine de bildirilmiştir. şu anda da yakın takibimiz devam etmektedir. Bu beyin damar hastalığı seyri açısından hafif, gayet hasar vermeden atlatılabildiği gibi daha ağır sonuçlar doğurabildiğinden birkaç gün daha yakın takibi gerekmektedir. Gerekli önlemler alınmış ve tedavisine başlanmıştır."

"KADİR İNANIR'IN HERKESE SELAMI VAR"

Kutluhan, İnanır'ın herkese selamı olduğunu, saygılar sunduğunu ve teşekkür ettiğini belirterek, şöyle devam etti: "Hastanemiz bu hastalığın tedavisi için tüm doktor, ekipman ve cihazlara sahiptir. Keza böyle durumlarda hastanın gezi etmesi uçakla da olsa huzursuz olabileceğinden bu riske girmemek gerekir. Tıbben sevki birkaç gün daha sonra olabilir. acilen felçten laf edemeyiz. Hastamızda böyle bir durum yoktur. Ancak gelişebileceği endişesiyle zaten yakın peşine düşüp takip ve çare ediyoruz."

Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi

Kadir İnanır'ın doktoru PAÜ Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çağdaş Erdoğan da sanatçının afiyet durumunu takip ettiklerini belirterek, "3 yıl önce de aynı bir durum yaşayan. Yeniden bir beyin damar tıkanıklığından şüpheleniyoruz." dedi. Bu hastalıklarda birkaç gün geçmeden ya da tablo netleşmeden bir şey söylemenin fazla mümkün olmadığını aktaran Erdoğan, İnanır'ın durumunu izlemeye devam ettiklerini kaydetti.

2018 YILINDA AYNI BİR DURUM YAŞAMIŞTI

Meşhur aktör Kadir İnanır pıhtı atması sebebiyle 2018 yılında yoğun bakıma alınmıştı. Pıhtının beyin damarı tıkanıklığına sebep olduğunun anlaşılmasının ardındaki ameliyata alınan Kadir İnanır tedavisinin peşinde yaşamsal tehlikeyi atlattı. Şubat 2012'de bel fıtığı ameliyatı olan İnanır, ardındaki akciğerlerinde görülen bir bitkiler sebebiyle bir operasyon daha geçirmişti.

Sedat Peker'i tehdit eden 'Hanımağa' lakaplı Güniz Akkuş tutuklandıSedat Peker'i tehdit eden "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı Ünlü sanatçı Kadir İnanır apar topar hastaneye kaldırıldıMeşhur artist Kadir İnanır apar topar hastaneye kaldırıldı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Son Dakika: Durumu kritikleşen Kadir İnanır ameliyata alındı! Hastaneden ilk açıklama geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum