Sokak ortasında silahla vurularak öldürülen genç toprağa verildi

Sokak ortasında silahla vurularak öldürülen genç toprağa verildi, Gündem Haberleri.

Sokak ortasında silahla vurularak öldürülen genç toprağa verildi
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 16:19
Sokak ortasında silahla vurularak öldürülen genç toprağa verildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün İzmit ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi Halkevi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, düğün salonundan meydana çıkan 22 yaşındaki Mertcan Pekatik, bir restorana girerek yemek yedi. Bir zaman daha sonra restoranda yer alan öteki müşterilerle aralarında meydana çıkan kavga ardından Pekatik, restorandan çıkarıldı. Arkadaşları ile yolda yürüdüğü sırada ismi öğrenilemeyen kişiler göre silahla vurulan Mertcan Pekatik, yere yığıldı. Olay üstüne arkadaşları 112 Ivedi Çağrı Merkezine haber verdi. İhbar üzerine durum yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, Mertcan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri ise olaya karışan şüphelileri gözaltına aldı.

Mertcan'ın cenazesi ailesi tarafından morgdan teslim alındı. Gencin cenazesi, Maşukiye Merkez Cami'nde kılınan namazın peşinde toprağa verildi.

Evren Atik

Sokak ortasında silahla vurularak öldürülen genç toprağa verildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Sokak ortasında silahla vurularak öldürülen genç toprağa verildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum