Sokak köpekleri yaşlı kadını hastanelik etti

Sokak köpekleri yaşlı kadını hastanelik etti, Söke ’nin Çeltikçi Mahallesi Adliye yokuşu Barışma Yapı Kooperatifi evleri yakınında saat 18.30 sıralarında sokakta yürüyen Sabriye Erdem (65) iki köpeğin saldırısına uğradı. Evine bu arada köpekleri bir anda karşısında gö.

Sokak köpekleri yaşlı kadını hastanelik etti
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 21:37
Sokak köpekleri yaşlı kadını hastanelik etti,

Söke ’nin Çeltikçi Mahallesi Adliye yokuşu Barışma Yapı Kooperatifi evleri yakınında saat 18.30 sıralarında sokakta yürüyen Sabriye Erdem (65) iki köpeğin saldırısına uğradı.

Evine bu arada köpekleri bir anda karşısında gören bayan, büyük panik yaşayarak yere düştü. Köpeklerin kollarından ısırarak yaraladığı ihtiyar kadının feryatlarını duyan çevredeki vatandaşlar yardımına koştu.

HASTANEYE KALDIRILDI

Hemen 112 Ivedi Servis ekiplerine haber verildi. Sabriye Erdem, olay uygun yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi ’ne kaldırıldı.

Çare altına alınan yaşlı kadının belinde ciddi sorun oluştuğu ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Aynı bölgede daha önce de aynı köpek saldırılarının yaşandığı belirtildi. İHA

Sokak köpekleri yaşlı kadını hastanelik etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum