Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: İndirimli ürünler için Eskişehir Espark AVM önünde sıraya giren vatandalar, soğuk havaya aldırış etmeden alışveriş merkezinin açılış saatini bekledi.

Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:22
Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İndirimli ürünler için Eskişehir Espark AVM önünde sıraya giren vatandalar, soğuk havaya aldırış etmeden alışveriş merkezinin açılış saatini bekledi.
Eskişehir Espark AVM önünde vatandaşlar tarafından sabah saatlerinden itibaren indirimli ürünler için bir sıra meydana geldi. Kampanyalı ürünleri satın almak için uzun bir kuyruk oluşturan Eskişehirliler, soğuk havaya aldırış etmeden alışveriş merkezinin açılma saatini sabırla bekledi. Her yaş gurubundan ve ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tedarik etmeye gelen insanlar aynı zamanda yoldan geçenlerin de dikkatini çekti.
Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu
Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu
Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu

Detaylı bir şekilde, Soğuk havaya rağmen indirim kuyruğu , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum