evde masajmasaj istanbul

Sobadan zehirlenen yaşlı çift hayatını kaybetti!

Durum, Korkuteli ilçesi İmrahor Mahallesi'nde dün yaşandı.

Sobadan zehirlenen yaşlı çift hayatını kaybetti!
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 12:44

Durum, Korkuteli ilçesi İmrahor Mahallesi'nde dün yaşandı. Edinilen bilgiye takriben, kış aylarında Serik ilçesinde oturan fakat Korkuteli ilçesinde yazlıkçı olarak kalan Veli Dinçer (70) ve Dursun Dinçer (63) çiftine Antalya'da sigortacılık yapan oğulları Serbest Dinçer ile öğretmenlik yapan kızları ulaşamadı. Bunun üstüne mahalleye giden Hür Dinçer, anne ve babasını kaldıkları evde uyuşuk halde buldu. Dinçer'in 112 Ivedi Çağrı Merkezini araması üzerine eve jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Afiyet çalışanları çiftin hayatını kaybettiğini belirledi.
Ekipler tarafından durum uygun yapılan ilk incelemeye göre ihtiyar çiftin sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiği varsayım ediliyor. Jandarma ekipleri olayla ilgili geniş çaplı analiz başlattı. Cenazeler, işlemlerin arkasında Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Otopsinin arkasından alınan çiftin cenazelerinin İmrahor Mezarlığı'nda yakınları ve sevenlerinin katılımı ile toprağa verileceği öğrenildi.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum