Sobadan çıkan yangında genç adam hayatını kaybetti

Sobadan çıkan yangında genç adam hayatını kaybetti, Olay, Kadıköy Eğitim Mahallesi Nahit Bey Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın üçüncü katında meydana geldi.

Sobadan çıkan yangında genç adam hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 14:50
Sobadan çıkan yangında genç adam hayatını kaybetti,

Olay, Kadıköy Eğitim Mahallesi Nahit Bey Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın üçüncü katında meydana geldi. İddiaya göre, 34 yaşında Ufuk Işık, ısınmak için elektrikli sobayı açtı.

Demin meçhul bir nedenle sobadan yangın çıktı. Olay yerine fazla sayıda itfaiye ve sağlık durumu ekibi sevk edildi. Afiyet ekipleri, dumandan zehirlenen 34 yaşındaki Ufuk Işık'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Işık'ın cansız bedeni hastane morguna kaldırılırken, acı haberi duyan genç adamın annesi sinir krizine girerek fenalık geçirdi.

Işık'ın komşusu Hanifi Saraç, “Hastanede nöbetten çıktım, sabahleyin saatlerinde eve geldiğimde üst kattan masa ve sandalye sesleri geliyordu. Tamir yapılıyor diye düşünerek yukarı çıkmadım. Ben uyuyunca, komşular sesten dolayı yukarı çıkmış. Kapıyı kırınca olayla karşılaşmışlar. Polise, itfaiye ve sıhhat ekiplerine haber vermişler. Yangın elektrikli sobadan çıkmış. Kişi dumandan etkilenerek hayatını kaybetmiş. Ev doğal gazlıydı ama elektrikli soba kullanıyordu” diye konuştu.

Yangında hayatını kaybeden genç adamın 1 hafta sonra nişanlanacağı öğrenildi. Yangına ilişkin soruşturma açıldı.

Aykut Zorlama - Cem Güney Kılıç
 

Sobadan çıkan yangında genç adam hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum