evde masajmasaj istanbul

Sivas 'ta korkutan yangın!, Gündem Haberleri

Sivas ’ta korkutan yangın!, Edilen bilgiye takriben yangın Sivas'ın Kangal ilçesine alt Çetinkaya köyünde meydana geldi.

Sivas 'ta korkutan yangın!, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 14:31
Sivas ’ta korkutan yangın!,

Edilen bilgiye takriben yangın Sivas'ın Kangal ilçesine alt Çetinkaya köyünde meydana geldi. Geçtiğimiz gün saat 22.30 sıralarında M.K.'ya ait 2 katlı evin mutfak bölümünde hemen şimdi bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede büyüyerek öteki odalara sıçradı.

Yangını ayrım eden M.K. annesini ve kızını da alarak evden evden çıktı. Alevleri görebilen vatandaşlar durumu itfaiye ve jandarma ekiplerine bildirdi. Durum yerine gelen ekipler takriben 2 saat süren çalışması sonucu yangını söndürdü. Yangında ev kullanılamaz ışık halkası gelirken talih eseri can kaybı ve yaralanma yaşanmadı. Sivas Valisi Salih Ayhan da yangının ardından aileyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Jandarma ekipleri yangın ile ilgili inceleme başlattı.

Mert Taha Varol
 

Sivas ’ta korkutan yangın!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum