evde masajmasaj istanbul

Şişli 'de özel bir hastaneyi mesken tutan yabancı uyruklu kadın hırsız, doktorun çantası çaldı

Edinilen bilgiye takriben, Şişli'de özel bir hastaneyi gözüne kestiren bayan hırsız, 28 Eylül'de B.T.K isimli çalışanın dolabında, içerisinde bin lira, 30 euro ve 6 adet banka kartının bulunduğu cüzdanı çalarak çarçabuk hastaneden uzaklaştı. Doktorun da çantasını çaldı .

Şişli 'de özel bir hastaneyi mesken tutan yabancı uyruklu kadın hırsız, doktorun çantası çaldı
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 11:17

Edinilen bilgiye takriben, Şişli'de özel bir hastaneyi gözüne kestiren bayan hırsız, 28 Eylül'de B.T.K isimli çalışanın dolabında, içerisinde bin lira, 30 euro ve 6 adet banka kartının bulunduğu cüzdanı çalarak çarçabuk hastaneden uzaklaştı.

Doktorun da çantasını çaldı

Bir sonraki gün tekrar aynı hastaneye gelen hırsız bayan, doktor T.S.T'nin odasından masanın üzerindeki içerisinde 650 lira para, kulaklık ,sıkıntı aleti, hasta kayıt defteri, kimlik kartı, ehliyeti, vasıta ruhsatı bulunan sırt çantasını çaldı. Arkasında hastaneden çıkan hırsız, bir taksiye binerek oradan uzaklaştı. Bulgar kadının hırsızlık gerçekleştirmek için seçtiği hastanelerde tetkik olacak gibi beklediği ve yerinde zamanda odaları teftiş etmesi emniyet kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin hastane odalarını denetim etmesi ve içeri girerek hırsızlık yapıyor. Çaldığı malzemeleri kendi çantasına koyan kadın durum yerinden uzaklaşıyor.

Çaldığı çantayı hastaneye saklamış, paraları almış

İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri, hırsızın kimliğini saptamak için emniyet kamerası görüntülerini inceledi. Polis ekipleri emniyet kamerası kayıtlarına kadar, hastaneden çıkarak bir taksiye bindiği tespit edilen şüpheli kadının Bulgaristan uyruklu A.N.F olduğunu belirledi.

Şişli polisi bayan hırsızı yakaladı

Taksiden Fatih Irk Caddesi üstünde indiği belirlenen bayan kaldığı otel odasında Şişli Asayiş Büro Amirliği ekipleri kadar yakalanarak gözaltına alındı. Kadın hırsız çaldığı doktora ait çantayı hastaneye sakladığını itiraf etti. Kadın çantanın yerini gösterirken, göz polikliniğin lavabosuna saklanan çanta bulundu. Kadının çantada bulunan parayı da aldığı tespit edildi. Emniyete götürülen işlemlerinin tamamlanmasının arkasından bayan adliyeye sevk edildi.

Doğan Can Cesur

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum