evde masajmasaj istanbul

Şişli 'de iş yerinden çanta çalan hırsız yakalandı

Olay, 23 Eylül Perşembe günü Şişli Cumhuriyet Mahallesi Kazım Orbay Caddesi'nde meydana geldi.

Şişli 'de iş yerinden çanta çalan hırsız yakalandı
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 15:32

Olay, 23 Eylül Perşembe günü Şişli Cumhuriyet Mahallesi Kazım Orbay Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben; iş yerine gelen güvenilmez içerisinde 30 bin lira ve 200 dolar para, işyeri ve motosiklet anahtarı ile kimlik ve kredi kartları yer alan bir çantayı çaldı. Bir süre sonra çantasının olmadığını ayrım eden M.B. A. durumu polis ekiplerine bildirdi. İş yeri ve çevresindeki kameraları incelemeye bölge polis ekipleri zanlının kimliğini belirledi. Ekiplerin takibiyle önceki gün yakalanan şüphelinin adresinde yapılan aramalarda pompalı tüfekle, M.B.A.'ya ait olduğu tespit edilen 20 bin lira para ele geçirildi. Gözaltına alınan S.D. sevk edildiği adli makamlarca adli teftiş hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

öte yandan, şüphelinin hırsızlık anları ise dükkan ve çevresinde bulunan emniyet kameralarına yansıdı. Görüntülerde zanlının, iş yerinden çantayla çıktığı ve ara sokaklarda hızla uzaklaştığı görülüyor.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum