evde masajmasaj istanbul

Şişli'de görünmez kaza: Kadın tuttuğu korkuluk kopunca aşağıya düştü

Olay, dün saat 13.00 sıralarında Şişli Kaptan Paşa Mahallesi'nde meydana geldi.

Şişli'de görünmez kaza: Kadın tuttuğu korkuluk kopunca aşağıya düştü
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 10:32

Olay, dün saat 13.00 sıralarında Şişli Kaptan Paşa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben sokak üzerindeki bir binada yaşayan Şermin Sönmezocak, kargosunu olmak için aşağıya indi. Kargo görevlileri kutuyu girişe bırakması üzerine Sönmezocak da bahçeden bina girişine geldi. Kadın yerden kargosuna alacağı esnada yardım olmak için tutunduğu korkuluk aniden yerinden koptu.

Şanssız kadın başını çarparak yaralandı

Dengesini kaybeden bayan takriben 5 metreden aşağıya düştü. Kadının düştüğü görebilen çevredeki vatandaşlar da koşarak yanına geldi. Çevredekilerin ihbarı üzerine ise durum yerine sağlık durumu ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı kadını yaptıkları ilk müdahalenin gerisinde ambulansla Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Büyük Kasaba Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı. Kadının hayati tehlikesinin olmadığı oysa vücudunun değişik yerlerinden kırıklar olduğu öğrenildi.

Korkuluk kopunca aşağıya düştü

öte yandan kadının düştüğü anlar ise emniyet kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kadın bahçeden yapı girişine dürüst yürüyor. O esnada kargo görevlileri de binadan uzaklaşıyor. Bayan yere eğilip kargoyu alacağı esnada ise korkuluk kopuyor ve bayan yere düşüyor. Vatandaşlar da koşarak kadının yanında gidiyor. Sağlık ekipleri ise kadını sedyeyle alıp ambulansa götürüyor.

“Kadını bütün düşerken havadayken gördüm”

Olayı görebilen Benzersiz Kesir, “Ben yürürken ses duydum, kafamı çevirdiğimde kadını bütün düşerken havadayken gördüm. Başını çarpıp daha sonra o boşluğa düştü. İlk gördüğümde bilinci yerindeydi, galiba burnu kanıyordu. Belinde ve sırtında ağrısı olduğunu söyledi. İç kanama varsa hekim bilir. İlk basmağa düştüğü için aşamalı düştü diyebilirim. Toplamda 3-4 metre düştü” dedi.
Polis olayla ilgili alıştırma başlattı.

Doğan Can Cesur - Ömer Faruk Yıldız - Övünç Dursun
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum