Şişede durduğu gibi durmadı!

Şişede durduğu gibi durmadı!, Gündem Haberleri.

Şişede durduğu gibi durmadı!
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 11:37
Şişede durduğu gibi durmadı!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Günün her saati içki alan kişilerin yetersiz olmadığı Abide Park'ta "Redkit" lakabıyla tanınan alkollü bir şahıs tekrar çevreye rahatsızlık verdi. İlk önce Övünç Anıtı aleyhinde yolun ortasında durarak arabaların geçmesini engelleyen alkollü kişi arkasından da yoldan geçen vatandaşlara sataştı. Gerisinde yolda yatan köpeğin kuyruğunu ısıran kişi, son olarak da reklam panosu ile kavga etti.

Reklam panosu ile tartıştıktan sonradan tekme ve yumruk atan alkollü kişi, sonradan da herkesin sersemlemiş bakışları arasında reklam panosuna tuvaletini yaptı. Yarım saat dek Samsun'un en işlek parkının çevresinde etrafa hastalık veren kişi, sonra kendisiyle konuşa konuşa bölgeden uzaklaştı.

Alkollü şahıs birkaç gün önce de jandarmanın kuruluş yıl dönümü töreninde çevreye hastalık verince, polis tarafından bölgeden uzaklaştırılmıştı.

Erdi Demür-Berkan Keyifli

Şişede durduğu gibi durmadı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Şişede durduğu gibi durmadı! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum