Şirinköy'de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Gölcük ilçesinde Şirinköy 676. Sokak’ta yayaların güvenli ulaşımını sağlamak amacıyla yapılan yaya köprüsünün montajına başlandı.

Şirinköy'de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:54
Şirinköy’de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gölcük ilçesinde Şirinköy 676. Sokak’ta yayaların güvenli ulaşımını sağlamak amacıyla yapılan yaya köprüsünün montajına başlandı.
Gölcük Belediyesi, Şirinköy 676. Sokak’ta dere geçişindeki yolun dar olması sebebiyle, yayaların karşıya geçişini kolaylaştırmak ve güvenli hale getirmek için çalışma başlattı. Makine Bakım ve İkmal Müdürlüğü bünyesinde imal edilen yaya köprüsünün yapımı tamamlanarak, dere üzerinde montajına başlandı. Ardından belediye ekiplerince alana güvenlik için korkuluklar yapılacak. Çalışmaların tamamlanması sonrasında yaya köprüsü vatandaşların kullanımına açılacak.
Şirinköy’de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor
Şirinköy’de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor
Şirinköy’de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor

Detaylı bir şekilde, Şirinköy’de güvenli ulaşım için yaya köprüsü yapılıyor , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum