Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti

Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti, Gündem Haberleri.

Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 21:23
Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, saat 17.15 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Şeker Mahallesi Ulvi Sultan Sokak üstünde yer alan bir sitede meydana geldi. İddiaya tarafından, psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Z.D.N. elinde bıçakla evin kapısına geldi. Z.D.N. kapıyı tekmelemeye başlayınca içeride yer alan eşi D.N. ve ufak yaştaki kızı Z.N. kapıya baktığında elinde bıçakla asap krizi geçiren Z.D.N'yi fark etti. Büyük dehşet ve panik yaşayan bayan, evin kapısını kilitleyip 112 Acele Çağrı Merkezi'ni arayarak eşinin elinde bıçakla kapıyı zorladığını, kendisine zarar verebileceğini söyledi. İhbar üstüne adrese çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri apartmana girerek Z.D.N'yi ikna etmeye çalıştı. Bu sırada şahıs elindeki bıçakla kendine de hasar verdi.

Polis ekipleri bir taraftan şahsı ikna etmeye çalışırken, bir de anne ve ufak kızının evden tahliyesi için apartmanın 12. katında bulunan balkona itfaiye ekibi merdiven uzattı. Ufak çocuk itfaiye ekibi göre balkondan alınarak aşağıya indirildi. Z.D.N. ise polis ekiplerinin uzun çabaları sonucu ikna edilerek apartmandan çıkarıldı. Tedbir amaçlı kelepçe takılan Z.D.N., yoklama amaçlı hastaneye götürüldü. Psikolojik sorunları olan Z.D.N'nin daha evvelden eşi ve çocuğuna herhangi bir şekilde darp, zorlama uygulamadığı, eşinin de kendisinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

İbrahim Yetkin

Sinir krizi geçirip bıçakla evin kapısına dayandı, polis güçlükle ikna etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum