Sınır anlaşmazlığı yüzünden komşusunu öldürdü

Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesinde bir süredir sınır anlaşmazlığı yaşayan iki komşu arasında silahlı kavga çıktı. Çıkan arbedede bir kişi hayatını kaybederken, olayı gerçekleştiren kişi ise kaçmayı başardı.

Sınır anlaşmazlığı yüzünden komşusunu öldürdü
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 21:00
Sınır anlaşmazlığı yüzünden komşusunu öldürdü, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesinde bir süredir sınır anlaşmazlığı yaşayan iki komşu arasında silahlı kavga çıktı. Çıkan arbedede bir kişi hayatını kaybederken, olayı gerçekleştiren kişi ise kaçmayı başardı.

Edinilen bilgiye göre, Çatalzeytin ilçesine bağlı Kavakören köyünde Halil Bursa ile akrabası ve komşusu Adem Bursa arasında bir süredir sınır anlaşmazlığı olduğu iddia edildi. Halil Bursa ile Adem Bursa arasında sınır anlaşmazlığı nedeniyle bir tartışma daha yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine 72 yaşındaki Halil Bursa, akrabası ve amcasının 67 yaşındaki oğlu Adem Bursa'yı tabancayla vurdu. Kurşunların isabet ettiği Adem Bursa, olayda hayatını kaybetti.
Silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen Halil Bursa kaçarak kayıplara karıştı. Jandarma ekiplerinin Halil Bursa'yı yakalama çalışmaları devam ediyor.
Sınır anlaşmazlığı yüzünden komşusunu öldürdü

Detaylı bir şekilde, Sınır anlaşmazlığı yüzünden komşusunu öldürdü başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum