Silikozis hastası şahıs hayatını kaybetti , BİNGÖL haberleri

Son Dakika BİNGÖL haberleri: Bingöl’ün Karlıova ilçesinde ikamet eden ve bir süredir silikozis hastalığı ile mücadele eden şahıs, tedavi gördüğü hastane hayatını kaybetti.

Silikozis hastası şahıs hayatını kaybetti
, BİNGÖL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:50
Silikozis hastası şahıs hayatını kaybetti , BİNGÖL haberleri, BİNGÖL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bingöl’ün Karlıova ilçesinde ikamet eden ve bir süredir silikozis hastalığı ile mücadele eden şahıs, tedavi gördüğü hastane hayatını kaybetti.
Alınan bilgilere göre, Karlıova ilçesine bağlı Sudurağı köyünde ikamet eden Mehmet Emin İslamoğlu (35), 1990’lı yıllarda kot kumlama atölyelerinde çalıştıktan sonra silikozis hastalığına yakalandı. Uzun yılladır bu hastalıkla mücadele eden ve bir süredir de Ankara’da tedavi gören İslamoğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
İslamoğlu ile birlikte ilçede bu hastalıktan dolayı son 20 yılda hayatını kaybedenlerin sayısının 27’ye yükseldiği öğrenildi.
Silikozis hastası şahıs hayatını kaybetti

Detaylı bir şekilde, Silikozis hastası şahıs hayatını kaybetti , BİNGÖL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİNGÖL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum