Silahlı kavgada yaralanan genç hayatını kaybetti, mahalle savaş alanına döndü

Silahlı kavgada yaralanan genç hayatını kaybetti, mahalle savaş alanına döndü, Olay, 10 Kasım günü akşam saatlerinde Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 5.

Silahlı kavgada yaralanan genç hayatını kaybetti, mahalle savaş alanına döndü
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 18:15
Silahlı kavgada yaralanan genç hayatını kaybetti, mahalle savaş alanına döndü,

Olay, 10 Kasım günü akşam saatlerinde Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 5. Çamtepe Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar Durmuş Tilki (17) ile benzer mahallede yaşamış İ.G. (20) aralarında demin bilinmez bir sebepten tartışma çıktı.

Kavganın büyümesiyle birlikte İ.G., evinden getirdiği av tüfeği ile Tilki'yi vurarak olay yerinden uzaklaştı. Hastaneye kaldırılan Tilki, kaldırıldığı hastanede 11 jurnal tedavisinin ardından yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, ekiplerce İ.G.'yi arama çalışması başlatıldı.

İ.G.'nin dedesinin evinde yangın çıktı

Bugün sabahleyin saatlerinde ise tekrar 5. Çamtepe Sokak'ta İ.G.'nin dedesi İ.G.'nin evinde hemen şimdi bilinmeyen bir sebepten yangın çıktı. İhbarlar ardından olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Yangın, fazla büyümeden ekiplerce söndürülürken, yangınla ilgili de soruşturma açıldı. Yangın esnasında evde olmayan dede İ.G., evinin yandığını görerek şok yaşadı.

öte yandan, büyükbaba İ.G. ile hayatını kaybeden Durmuş Tilki'nin yakınları arasında sözlü ağız dalaşı çıkarken, kısa sürede büyüyen kavgada taraflar birbirlerine taş ve sopalarla saldırmaya çalıştı.

Araya giren polis ekipleri, tarafları biber gazı ve havaya ateş ederek ayırdı. Müdahale sonrasında gruplar ayrılırken, zanlı İ.G. Afyonkarahisar'da, beraber kaçtığı Ö.A. (23) ise Denizli'de ekiplerce yakalanarak gözaltına alındı.

Köksal Kılınç
 

Silahlı kavgada yaralanan genç hayatını kaybetti, mahalle savaş alanına döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum