Siirt'te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor , SİİRT haberleri

Son Dakika SİİRT haberleri: Siirt Belediyesi kent merkezinde altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Siirt'te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor
, SİİRT haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:39
Siirt’te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor , SİİRT haberleri, SİİRT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Siirt Belediyesi kent merkezinde altyapı çalışmalarına devam ediyor.
Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nun talimatıyla, Siirt Belediyesi SİSKİ Müdürlüğü kentin 35 yıllık altyapı sorununa çözüm bulmak amacıyla Yenimahalle ve Bahçelievler Mahallesinde çalışma başlattı. Cemil Ertekin Caddesinde ihtiyacı karşılayamayan 35 yıllık ve ekonomik ömrünü tamamlamış 200 milimetre çapındaki kanalizasyon hattının yerine, 330 metre uzunluğunda 600 milimetre çapında kanalizasyon hattı çalışması yapılıyor. SİSKİ ekiplerinin yoğun bir şekilde çalışma başlattığı caddede çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.
Kentte başlatılan altyapı çalışmalarının belirlenen program dahilinde devam ettiğini belirten Vali Hacıbektaşoğlu, “Tüm çabamız, yaşadığımız kenti daha yaşanılabilir bir hale getirmek ve vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini daha da yükseltmektir” dedi.
Siirt’te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor
Siirt’te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor
Siirt’te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor

Detaylı bir şekilde, Siirt’te 35 yıllık alt yapı sorunu çözüme kavuşuyor , SİİRT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SİİRT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum