Sığırcık kuşlarının gökyüzü şöleni mest etti , YOZGAT haberleri

Son Dakika YOZGAT haberleri: Yozgat semalarındaki sığırcıkların dakikalarca süren ve gökyüzünü şenlendiren muhteşem dansları izleyenleri büyüledi.

Sığırcık kuşlarının gökyüzü şöleni mest etti
, YOZGAT haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 13:52
Sığırcık kuşlarının gökyüzü şöleni mest etti , YOZGAT haberleri, YOZGAT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yozgat semalarındaki sığırcıkların dakikalarca süren ve gökyüzünü şenlendiren muhteşem dansları izleyenleri büyüledi.
Akşam saatlerinde kent merkezine akın eden yüzlerce sığırcık kuşunun gökyüzünde aynı anda kanat çırpması izleyenleri mest etti. Farklı şekiller oluşturarak zaman zaman ayrılıp tekrar birleşen kuşların kent merkezinin farklı bölgelerine giderek dans edercesine uçması, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Gökyüzündeki muhteşem dansları ile izleyenleri büyüleyen sığırcık kuşları Yozgat semalarında seyrine doyumsuz görüntüler oluşturdu.
Kuşların görsel şölenine şahit olan vatandaşların bazıları bu anı cep telefonlarına kaydetti. Dakikalarca süren görsel şölenin ardından sığırcık kuşları, Cumhuriyet Meydanı’ndaki ağaçların dallarına sığındı. Sığırcıkların dakikalarca süren etkileyici gösterisini izleyen vatandaşlardan Muhammed Doğru, “Sığırcık kuşları görsel şölen sunuyor. Havada birbirlerine değmeden ve temas etmeden genellikle akşam vakitlerinde havada, çok güzel bir şölen sunuyorlar. Biz de zevkle seyrediyoruz” dedi.

Detaylı bir şekilde, Sığırcık kuşlarının gökyüzü şöleni mest etti , YOZGAT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. YOZGAT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum