evde masajmasaj istanbul

Sıcak havada cinsel ilişkiye girmeyi kolaylaştırmanın 3 yolu!, Sağlık Haberleri

Yaz sıcaklarında partnerinizle geçirdiğiniz o özel dakikaları uzatmak ve daha duygusal ayla getirmek için sıcak havalarda cinsel ilişkiye girmeyi kolaylaştıracak 3 yolu bir araya getirdik.

Sıcak havada cinsel ilişkiye girmeyi kolaylaştırmanın 3 yolu!, Sağlık Haberleri
Editör: 15Haber
01 Ekim 2021 - 02:56

Yaz sıcaklarında partnerinizle geçirdiğiniz o özel dakikaları uzatmak ve daha duygusal ayla getirmek için sıcak havalarda cinsel ilişkiye girmeyi kolaylaştıracak 3 yolu bir araya getirdik. Sıcak havalarda cinsel ilişkiye girmeyi kolaylaştıracak ayrıca de serinletecek 3 yöntemi sizde deneyerek cinsel yaşantınıza keza renk kazandıracak hem de serinleyebilirsiniz.

Soğuk Duşta Deneyin

Yaz aylarının bunaltıcı havasında cinsel ilişkiyi partnerinizle serinletici bir hale getirmek için yatak yerine soğuk duşun altında deneyerek keza cinsel ilişki yaşantınıza buluş getirebilir keza de daha serin bir ışık halkası getirebilirsiniz.

Dilinizle Serinletin!

Her ne kadar kulağa olağandışı gelse de partnerinizle cinsel ilişkiye girerken ferahlamanın bir diğer yolu da dilinizi kullanmaktan geçiyor. Partnerinizin teninde dilinizi gezdirerek sonra hafif üflemelerle serinletebilirsiniz. Cinsel yaşamınıza renk getirecek bu yöntemi bilhassa yaz aylarında deneyebilirsiniz. 

Serinletici Kremler Kullanabilirsiniz!

Sıcak havalarda serinlemenin bir öteki yöntemi de cinsel ilişkiye girmeden önce kayganlaştırıcı kremler keza işinizi daha kolaylaştıracak keza de serinlemenize muavin olacaktır. Kayganlaştırıcı kremlerinizi dolapta bekleterek soğuk bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum