Sianji Well-Being Resort'a beşinci kez 7 yıldız ödülü , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Dünyanın en iyi detoks ve wellbeing otellerinden biri olarak gösterilen ve son olarak kaplıca turizmini Bodrum’a getirerek, ülkemizde bir ilke daha imza atan Sianji Well-Being Resort’un başarısı, “lüksün Oscar’ı” olarak adlandırılan “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards” tarafından beşinci kez 7 Yıldız ödülü ile tescillendi. Ödül töreninde lüks konaklama sektörünün öncüleri, en prestijli 50 ödül ile taçlandırılırken, Sianji Wellbeing Resort 2022 yılı Best Holistic Health & Wellness Resort-Turkey ödülünün sahibi oldu.

Sianji Well-Being Resort'a beşinci kez 7 yıldız ödülü
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 13:57
Sianji Well-Being Resort’a beşinci kez 7 yıldız ödülü , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dünyanın en iyi detoks ve wellbeing otellerinden biri olarak gösterilen ve son olarak kaplıca turizmini Bodrum’a getirerek, ülkemizde bir ilke daha imza atan Sianji Well-Being Resort’un başarısı, “lüksün Oscar’ı” olarak adlandırılan “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards” tarafından beşinci kez 7 Yıldız ödülü ile tescillendi. Ödül töreninde lüks konaklama sektörünün öncüleri, en prestijli 50 ödül ile taçlandırılırken, Sianji Wellbeing Resort 2022 yılı Best Holistic Health & Wellness Resort-Turkey ödülünün sahibi oldu.

Tüm dünyada yükselişe geçen wellbeing otel konseptini Türkiye’ye getiren öncü otellerden olan Bodrum Gümüşlük’teki Sianji Wellbeing Resort, lüks segment hizmetlerine iki sene önce Türkiye’nin en zengin mineralli kaplıca suyunu havuz, spa, vip odalarında jakuzilerde kür şeklinde sunmaya başlayarak Bodrum’a ilk defa kaplıca hizmetini de getirdi. Sianji, dünya lüks segment wellbeing ve konaklama hizmetlerini ülkemizde Türk misafirperverliği ile birleştirerek uluslararası arenada her sene Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’u, Yılın En Başarılı Sağlık Turizmi Markası, Hizmette Mükemmellik Ödülü gibi dünyanın en prestijli ödüllerinin sahibi oluyor.

İstanbul’da gerçekleşen ödül töreninde aralarında Avusturya, Birleşik Krallık, Brezilya, Dubai, Fiji, Macaristan, Maldivler, Nijerya, Suudi Arabistan, Türkiye, Umman ve Yunanistan’ın bulunduğu konaklama ve wellness sektörünün en başarılı isimlerine ödüller verilirken, Türkiye’den Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’a takdim edilen “Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards”, Sianji Wellbeing Resort’un beşinci 7 Yıldız ödülü oldu. Çakır, her sene dünyanın en prestijli lüks segment konaklama ve wellbeing ödüllerini ülkemize getirmekten onur duyduklarını, Sianji Wellbeing Resort’un dünya trendlerini ülkemize ilk getiren öncü resort’lardan olmaya devam edeceğini dile getirdi.
Sianji Well-Being Resort’a beşinci kez 7 yıldız ödülü
Sianji Well-Being Resort’a beşinci kez 7 yıldız ödülü

Detaylı bir şekilde, Sianji Well-Being Resort’a beşinci kez 7 yıldız ödülü , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum