Seyyar sahte alkolcü 'Doktor' yakalandı

Seyyar sahte alkolcü 'Doktor' yakalandı, Ülke genelinde sahte alkol sebebiyle yaşanan ölümler ardından emniyet ve jandarma güçleri çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü Çeliktepe Şehit Bestami Şeker Emniyet Amirliği ekipleri ise, sem.

Seyyar sahte alkolcü 'Doktor' yakalandı
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 09:59
Seyyar sahte alkolcü 'Doktor' yakalandı,

Ülke genelinde sahte alkol sebebiyle yaşanan ölümler ardından emniyet ve jandarma güçleri çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor.

Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü Çeliktepe Şehit Bestami Şeker Emniyet Amirliği ekipleri ise, semtin ara sokaklarında ‘Hekim ’ lakaplı bir şahsın, yarım litrelik pet şişelere doldurduğu sahte alkolleri seyyar halde otomobilden sattığı bilgisine ulaştı. Semtlerde yapılan çalışmalarda polis ekipleri, şahsın Sultan Selim Mahallesi ’ndeki bir sokakta olduğunu saptama etti.

BAGAJI DEPOYA ÇEVİRMİŞ

Bunun üzerine hazırlıklarını tamamlayarak harekete geçen Kağıthane polisi, şahsa işlem düzenledi. Aracın önünü kesen ekipler, Nihat B. ’yi (52) indirdikten sonra aracın bagajında analiz yaptı. Aramalarda 58 adet pet su şişesine gizlenmiş halde sahte alkol, 3 adet 5 ’er litrelik bidonlarda sahte içki ele geçirildi. Şahsın evinde yapılan ise ruhsatsız silah bulundu. Etken anları ve aramalar ise kameralara yansıdı.

BAĞIMSIZLIK BIRAKILDI

Aramaların peşinde sahte alkollere ve tabancaya el konulurken, Nihat B. ise gözaltına alındı. Emniyette ifadesi alınarak “Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” ve “Ateşli Silahlar Kanununa Muhalefet” suçundan adli işlemleri yapılan Nihat B. adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan şahıs adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere özgürlük bırakıldı. (İHA)

Seyyar sahte alkolcü 'Doktor' yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum