Sevgilisini asitle ağır yaralayan saplantılı aşık kendi gözünden oldu

Sevgilisini asitle ağır yaralayan saplantılı aşık kendi gözünden oldu, Gündem Haberleri.

Sevgilisini asitle ağır yaralayan saplantılı aşık kendi gözünden oldu
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 15:24
Sevgilisini asitle ağır yaralayan saplantılı aşık kendi gözünden oldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, önceki gün sabahtan saatlerinde Pamukkale ilçesinin termal sularıyla meşhur Karahayıt Mahallesi'ndeki bir otelde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 2005 yılında kayınvalidesini öldürdüğü iddiasıyla tutuklanıp cezaevinde yatan Ö.G. (44), bölgedeki bir ziyafet mekanında çalışan Özbekistan uyruklu S.K. (27) ile gönül ilişkisi kurdu. Kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisiyle telefonla tartışan Ö.G., önceki gün sabahtan saatlerinde içerisinde bir kutu asit yer alan poşetle S. K.'nın konakladığı otele geldi.

İkna edemeyince resepsiyona bıraktığı asidi aldı

Elindeki poşeti resepsiyondaki görevliye bırakan Ö.G., odasına çıkıp görüştüğü kız arkadaşının verdiği negatif yanıt üzerine aşağıya gidip itimat bıraktığı poşeti aldı. Büyük bir öfkeyle baştan odaya dönen Ö.G., kutuyu açıp içerisindeki asidi S.K.'nın üstüne boşalttı. Hamle esnasında odada bulunan S.K.'nın Kırgızistan uyruklu kız arkadaşı S. H. (23) da yaralanırken, yaşanan arbedede kendi üzerine de asit dökülen Ö.G. sağ gözünü kaybetti.

Olayın arkasında kaçarak otelden uzaklaşan Ö.G.'nin peşine düşen İl Jandarma Komutanlığı'na ast jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Kabahat Araştırma Timi (JASAT) ve Pamukkale İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphelinin izini peyderpey peşine düşüp takip etti. Şüphelinin yurt dışına kaçmaya hazırlandığını tespit edilen JASAT, Ö.G.'yi Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan akrabalarına ait metruk evde saklandığını belirledi. JASAT'ın gizlendiği adrese Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte düzenlediği operasyonla yakalanan Ö.G., Denizli'ye getirildi.

Pişman oldu

Jandarmadaki sorgusunda ‘Kasıtlı Olarak öldürme' ile ‘Ruhsatsız silahlarla mermileri satın alma ya da taşıma' suçlarından kaydı olduğu ortaya meydana çıkan Ö.G., sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından adliyeye sevk edildi. Sevgilisine acıtmak isterken kendi gözünden de olan Ö.G.'nin gözüne tedavi uygulandı. Adliyeye sevk edilirken pişman olduğunu açıklayan Ö.G., “Asit dökmedim. Yalnızca porçöz attım” dedi.
‘Mahsus adam öldürmeye teşebbüs' suçlamasıyla etken karşısına çıkartılan Ö.G., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Üzerine atılan asit iç organlarına dek nüfus eden ve Denizli'deki ilk müdahalenin ardından İzmir'e sevk edilen S. K.'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

öte taraftan kendisinden ayrılmak isteyen Özbek sevgisine asitli saldırı aranjör Ö.G.'nin otel antre çıkış anları güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde şüphelinin resepsiyona bıraktığı poşeti gelip aldığı ve saldırının peşinde gözünü tutarak otelden hızlıca uzaklaştığı anlar yer aldı.

 

Mehmet Barlas - Eren Elyesa Polat - Atilla Özer
 

Sevgilisini asitle ağır yaralayan saplantılı aşık kendi gözünden oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum