evde masajmasaj istanbul

Sevgilinin seks yapmak istememesinin 5 nedeni tek başına mutlu olabilir!, Sağlık Haberleri

ZAMAN ZAMAN çiftler arasında yaşanan problemler aralarında partnerlerden birinin sekse karşısında isteksiz olmasıdır.

Sevgilinin seks yapmak istememesinin 5 nedeni tek başına mutlu olabilir!, Sağlık Haberleri
Editör: 15Haber
01 Ekim 2021 - 02:56

ZAMAN ZAMAN çiftler arasında yaşanan problemler aralarında partnerlerden birinin sekse karşısında isteksiz olmasıdır. Çiftler arasında cinsel sorunlar aralarında büyük sorunlara neden olan sekste istekli olmamanın ardında yatan nedenleri bir araya getirdik! İşte sevgilinin seks gerçekleştirmek istememesinin 5 nedeni! Sevgiliniz seks gerçekleştirmek istemiyorsa ardında bu nedenler yatıyor olabilir...

TEK BAŞINA EĞLENİYOR OLABİLİR!

Erkeklerin ara sira tek başına yaptığı mastürbasyon veya porno izleme gibi yöntemlere yöneliyor olabilir. Partnerinizle bu konuyu aranızda konuşarak cinsel yaşantınızı daha etkili ve eğlenceli hale getirmek için diğer yöntemler deneyebilirsiniz. 

İŞ YAŞAMSAL STRESLİ VE ZOR OLABİLİR!

Hepimizin bildiği gibi psikoloji bir fazla alanda olduğu gibi cinsellikte de etkili olabilir. Partnerinizin cinsellikten uzak durmasının aşağı meslek hayatının engebeli süreci yatıyor olabilir. Bu noktada eşinizi ya da sevgilinizi rahatlatacak veya sorunları dengeleyecek orta noktayı bulmanız gerekiyor. Partnerinizin meslek hayatındaki stresli hayatını yatak odanızın dışarıya bırakmasını sağlayabilirsiniz.

TESTESTERON SEVİYESİNDE SORUN OLABİLİR!

Erkeklerin testesteron düzeyi düşük olan erkeklerin çoğunun cinsel yaşamını negatif yönde etkileyerek cinsel isteğin azalmasına neden olabiliyor. Bu durumlarda değişik tedavi yöntemlerine başvurabilirsiniz.

SAĞLIK SORUNLARI OLABİLİR

Eşinizin veya sevgilinizin penisinde sağlık sorunları olabilir. Erkeklerin penisinde oluşan sağlık sadece cinselliği yok aynı zamanda prostat, kalp rahatsızlığı gibi afiyet sorunlarına niçin olabilir. Cinsel güdü kaybını konuşarak seks hayatınızdaki sorunlarını dile getirmekte üstünlük olabilir. 

STRES AĞIR BASIYOR OLABİLİR!

İş hayatı ya da son zamanda partnerinizin kafasına taktığı bir sorun yatak odanıza yansıyor olabilir. Erkeklerde strese tabi olarak cinsel gönülsüzlük libidoyu etkiler bu da seks arzusunun azalmasına neden olur. Partnerinizin strese bağlı olduğu durumu ortadan kaldırarak özgün cinsel hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum