Sevgililerin kıskançlık kavgası, araya giren genci canından bezdirdi

Sevgililerin kıskançlık kavgası, araya giren genci canından bezdirdi, Gündem Haberleri.

Sevgililerin kıskançlık kavgası, araya giren genci canından bezdirdi
Editör: 15Haber
02 Temmuz 2022 - 16:21
Sevgililerin kıskançlık kavgası, araya giren genci canından bezdirdi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Muratpaşa ilçesi Yavuz Özcan Parkı ’ndaki falezlerin yakınında yaşandı. Arasında kıskançlık yüzünden kavga çıkan Mehmet T. ve Sevim U., bir zaman sonradan park içerisinde birbirleriyle tartışma etmeye başladı.

Sevgililerden Mehmet T., bıçakla kendisine hasar verirken, sinir krizi geçiren Sevim U. da falezlere yakın kısımda baygınlık geçirdi. Bu sırada iki sevgiliyi sakinleştirmeye çalışan Cengiz Panoğlu, polisi arayarak takviye istek etti.

İhbarın arkasında olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Parka gelen polis ekipleri, iki sevgiliyi farklı noktalara götürdü. Polis kendinden geçen kadının, yakıcı güneşten etkilenmemesi için başında bekleyerek gölge oluşmasını sağladı.

“BİR ARA İYİLERDİ”

İki sevgilinin aralıksız birbiriyle ağız dalaşı ettiğini gösteren Cengiz Panoğlu, “Birini tutuyorum aşağıda atlıyor, biri bayılıyor buraya düşüyor. Kan ter içerisinde kaldım. Kendi aralarında kıskançlık yüzünden tartışıyorlar. O, ona ‘niye baktın ’ diyor, bu ‘sen beni aldatıyor musun? ’ diyor. Bir ara iyi olmuşlardı ama bundan böyle kesintisiz bir kavga halindeler” dedi.

Sevgililer, kısa vakit daha sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri göre çare için ambulansla hastaneye kaldırıldı. (İHA)

Sevgililerin kıskançlık kavgası, araya giren genci canından bezdirdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Sevgililerin kıskançlık kavgası, araya giren genci canından bezdirdi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum