evde masajmasaj istanbul

Sevgili olma teklifini kabul etmediği için öldürülmüş

Durum dün sabah saat 10.00 sıralarında Atatürk Mahallesi 220 sokakta bulunan 4 katlı bir apartmanda meydana geldi.

Sevgili olma teklifini kabul etmediği için öldürülmüş
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 14:07

Durum dün sabah saat 10.00 sıralarında Atatürk Mahallesi 220 sokakta bulunan 4 katlı bir apartmanda meydana geldi. İddiaya kadar İlkay Ayeş (25), Sena Altan'ın (24) evine gitti. Burada Sena Altan ile tartışmaya başlayan Ayeş, tartışmanın kavgaya dönmesi üzerine yanına getirdiği bıçağı genç kadının vücuduna saplamaya başladı. Altan'ı bıçakladıktan sonra aynı bıçakla kendisini de yaralayan İlkay Ayeş, kanlar içerisinde yere yığıldı.

Çığlık seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye polis ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Eve giren polis ekiplerinin yaptığı incelemede iki kişinin de yerde tembel yattığı görülürken, sağlık durumu ekipleri göre yapılan incelemede İlkay Ayeş'in durum uygun hayatını kaybettiği belirlendi. Sena Altan ise afiyet ekipleri göre ambulansla Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı. Genç bayan, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sena Altan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Sevgili olma teklifini kabul etmediği için öldürmüş

öte yandan meydana gelen dehşet olay ile ilgili detaylar ortaya çıktı. İstanbul'dan İzmir'e üniversite okumak için gelen ve daha sonra İzmir'de bir dokuma firmasında müdür olarak çalışan Sena Altan'ın, olayın yaşandığı eve 2 ay önce taşındığı öğrenildi. Cinayeti işleyen ve sonra kendi hayatına son veren İlkay Ayeş'in uzun süredir sevgili olma teklifinde bulunduğu ancak Sena Altan'ın bu teklife negatif cevap verdiği, Ayeş'in de İstanbul'dan İzmir'e gelerek olayı gerçekleştirdiği bildirildi.

Evinden intihar notu çıkmış

Hem psikolojik sorunları olduğu öne sürülen İlkay Ayeş'in, İstanbul'daki evinden çıkmadan önce intihar notu bıraktığı bahis edildi. Sena Altan'ın cenazesi tamamlanan otopsi işlemlerinin arkasında ailesi tarafından İzmir Adli Tıp Kurumundan teslim alındı. Cenaze defnedilmek üzere İstanbul'a götürüldü. Olayla ilgili başlatılan fazla yönlü soruşturma sürüyor.

Ali İhsan Çiftçi - Salih Yılmazsoy

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum