Servis şoförü 5 kişiyi ölüme böyle götürdü

Servis şoförü 5 kişiyi ölüme böyle götürdü, Kaza, 9 Kasım tarihinde Kocaeli'nin Gebze ilçesi Beylikbağı Mahallesi Ankara Caddesi üstünde meydana geldi.

Servis şoförü 5 kişiyi ölüme böyle götürdü
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 22:28
Servis şoförü 5 kişiyi ölüme böyle götürdü,

Kaza, 9 Kasım tarihinde Kocaeli'nin Gebze ilçesi Beylikbağı Mahallesi Ankara Caddesi üstünde meydana geldi. Emlak Konutları Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan Mehmet Ö. idaresindeki 41 P 0860 plakalı servis midibüsü, önce Birsen Giriş (51) isimli bir kadına çarptı. Arkasından direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü takla atarak nehir yatağına uçtu. Durum yerine fazla sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Kazanın ardındaki serviste bulunan 21 kişi ve servisin çarptığı bayan yaralandı. Serviste sıkışan yaralılar itfaiye ve kurtarma ekiplerinin çalışmasıyla bir bir midibüs içinden çıkartılarak, afiyet ekipleri tarafından hastanelere sevk edildi. Servis sürücüsü ise sıkıştığı yerden 3 saatlik bir çalışmanın ardından kurtarıldı. Kaza sonrasında servis midibüsünün çarptığı Birsen Giriş, serviste yer alan öğrencilerden Mert Efe Zeki (14), Rabia Üst (14) ve Esma Nur Avcı (13) ve Ege Yılmaz (15) hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Feci kazanın görüntüleri ortaya çıktı

öte yandan feci kaza emniyet kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, öğrenci servisinin çok süratli bir şekilde seyrettiği görülüyor. Peşinde servis, yolun karşısına geçen Birsen Giriş'e çarpıyor. Servisin çarptığı bayan, kazanın şiddetiyle metrelerce sürükleniyor. Servis midibüsü ile akarsu yatağına uçuyor.

Mustafa Uslu-Hakan Öztürk-Güven Gök

Servis şoförü 5 kişiyi ölüme böyle götürdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum