Sertab Erener İstanbul'da sevenleriyle buluşacak

Sertab Erener İstanbul'da sevenleriyle buluşacak, 28 Kasım Pazar günü ORGANICS by Red Bull ile müzik, sanat ve gastronomi bir araya geliyor.

Sertab Erener İstanbul'da sevenleriyle buluşacak
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 16:52
Sertab Erener İstanbul'da sevenleriyle buluşacak,

28 Kasım Pazar günü ORGANICS by Red Bull ile müzik, sanat ve gastronomi bir araya geliyor. Bomontiada'da düzenlenecek ‘Organics Sunday' etkinliğinde katılımcıları fotoğrafçı Dilan Bozyel'in fotoğrafçılık atölyesi ve mekanın avlusunda Gülinler konseri bekliyor. Sahne'de farklı alanlara yönlendirilmiş aralıklarla Organics by Red Bull'un 5 lezzetini farklı meşrubat reçetelerinde yorumlanacağı miksoloji deneyimlerinin arkasından saat 20.00'de Türk müziğinin sevilen sanatçısı Sertab Erener akustik konseri ile müzik severler neşelendirici bir Pazar gecesi yaşayacak.

Bahşedilen bilgiye takriben Organics by Red Bull Türkiye Instagram hesabını takip ettikten sonra, faaliyet gönderisinin altına açıklama olarak en sevdikleri Sertab Erener şarkısının nakaratını kendi sözleriyle tekrar yazanlar, Sertab Erener yankı konserini sevdikleriyle birlikte izleyecek 5 davetli arasına girme imkanını da yakalayacak.

Sertab Erener İstanbul'da sevenleriyle buluşacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum