Sermaye Piyasa Kurulu 29 Personel alımı yapılacak

Sermaye Piyasa Kurulu 29 Personel alımı yapılacak, Basın İlan Kurumu bildiri portalı duyuru.gov.tr ’de bulunan ilana kadar; Sermaye Piyasası Kurulu ’nda Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 17 Memur, Teknik Hizmetler sınıfında bulunan 2 Teknisyen ile Muavin Hizmetler sınıfın.

Sermaye Piyasa Kurulu 29 Personel alımı yapılacak
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 14:04
Sermaye Piyasa Kurulu 29 Personel alımı yapılacak,

Basın İlan Kurumu bildiri portalı duyuru.gov.tr ’de bulunan ilana kadar; Sermaye Piyasası Kurulu ’nda Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 17 Memur, Teknik Hizmetler sınıfında bulunan 2 Teknisyen ile Muavin Hizmetler sınıfında bulunan 2 Aşçı ve 8 Hizmetli kadrosuna galibiyet durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için antre sınavı yapılacaktır.

Sınav başvuruları 17.01.2022 – 01.02.2022 tarihleri arasında Kurulumuz resmi internet adresinden (www.spk.gov.tr) ulaşılabilecek “Tatbik”nun çevrimiçi olarak doldurulması suretiyle yapılacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Sermaye Piyasa Kurulu 29 Personel alımı yapılacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum