evde masajmasaj istanbul

Şemdinli 'de çok sayıda mühimmat ele geçirildi, Gündem Haberleri

Şemdinli ’de çok sayıda mühimmat ele geçirildi, Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince PKK/KCK bölücü terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik yürütülen çalışmaların kesintisiz devam ettiği beli.

Şemdinli 'de çok sayıda mühimmat ele geçirildi, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 22:41
Şemdinli ’de çok sayıda mühimmat ele geçirildi,

Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince PKK/KCK bölücü terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik yürütülen çalışmaların kesintisiz devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “Şemdinli ilçesi kırsal alanında kayalık araziye gizli vaziyette bölücü terör örgütü mensuplarına ait olduğu değerlendirilen; 12 adet 60 mm havan mühimmatı, 6 adet 40 mm bomba atar mühimmatı, 16 adet 60 mm havan mühimmatı hassas tapası, 28 adet 14.5 mm Doçka mühimmatı ile 1 adet kullanılamaz durumda jeneratör ele geçirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir” denildi.

Feyzullah Taş

Şemdinli ’de çok sayıda mühimmat ele geçirildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum