Şehrin göbeğinde korkutan yangın , SAKARYA haberleri

Son Dakika SAKARYA haberleri: Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir süre sonra yıkımına başlanacak olan ve bu sebeple boşaltılan binanın ikinci katında çıkan yangın paniğe sebep oldu. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Şehrin göbeğinde korkutan yangın
, SAKARYA haberleri
Editör: Derya Demir
29 Kasım 2022 - 00:33 - Güncelleme: 29 Kasım 2022 - 05:24
Şehrin göbeğinde korkutan yangın , SAKARYA haberleri, SAKARYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir süre sonra yıkımına başlanacak olan ve bu sebeple boşaltılan binanın ikinci katında çıkan yangın paniğe sebep oldu. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.
Yangın, Adapazarı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi, Dr. Nuri Bayar Caddesi üzerinde bulunan bir binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kısa bir süre sonra yıkılacağı için boşaltılan binanın ikinci katında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Şehrin göbeğinde çıkan yangın kısa süreli paniğe sebep oldu. Bölgeye ulaşan itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı. Konu ile ilgili inceleme başlatıldı.
Şehrin göbeğinde korkutan yangın
Şehrin göbeğinde korkutan yangın
Şehrin göbeğinde korkutan yangın
Şehrin göbeğinde korkutan yangın
Şehrin göbeğinde korkutan yangın

Detaylı bir şekilde, Şehrin göbeğinde korkutan yangın , SAKARYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SAKARYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum