Şehitkamilli Milli Basketbolcu, Galatasaray'a transfer oldu

Şehitkamil Belediye Spor Kulübü'nden milli takım sporcusu Batu Anlar, Galatasaray'a transfer oldu. Sahadaki başarılı performansıyla kısa sürede basketbol otoritelerinin takdirini kazanan genç yetenek Anlar, hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Şehitkamilli Milli Basketbolcu, Galatasaray'a transfer oldu
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 11:23
Şehitkamilli Milli Basketbolcu, Galatasaray’a transfer oldu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şehitkamil Belediye Spor Kulübü'nden milli takım sporcusu Batu Anlar, Galatasaray'a transfer oldu. Sahadaki başarılı performansıyla kısa sürede basketbol otoritelerinin takdirini kazanan genç yetenek Anlar, hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.
2021-2022 sezonunda çemberdeki başarılarıyla göz dolduran Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, altyapısında yaptığı başarılı çalışmaların ardından Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Bünyesinde gelişen sporcuların gelişimini yakından takip eden yeşil-siyahlı kulüp, spor bursları, gelişim kampları ve kişiye özel antrenmanlarla sepetin devlerini ve perilerini geleceğe hazırlıyor.
“Spor alanında hedeflediğimiz noktadayız”
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ay yıldız sporcunun yaşadığı büyük gurur ve mutluluğu paylaştıklarını belirterek, spor alanında hedefledikleri noktada olduklarını söyledi. Yıldız sporcunun transferinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Fadıloğlu, “Batu'nun kulüpler arası organizasyonlardaki başarılı performansı ve milli takımdaki üst düzey başarısıyla her zaman gurur duyduk. Basketbolcumuz, milli takım formasını giydikten sonra Türkiye'nin en değerli spor kulüplerinden Galatasaray'a transfer olduğu için çok mutluyuz. Spor alanında her zaman ifade ettiğimiz gibi şirketin mutfağındayız. Bu platformdaki amacımız; Milli takım yöneticilerine sporcu yetiştirin, Türk sporuna yeni değerler kazandırın. Neyse ki artık spor alanında hedeflediğimiz noktadayız. Sporcumuzun başarısında emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyor, yeni sezon hazırlıklarına vakit kaybetmeden başlayan tüm sporcularımıza sağlıklı ve başarılı bir dönem diliyorum.
"Tüm sporcularımıza örnek olacak"
Batu Anlar'ın elde ettiği başarı ile tüm sporculara örnek olacağını belirten Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Altyapı Antrenörü Okan Altınbaş, Milli Sporcu transferinin ardından yaptığı değerlendirmede, "U14 U14 erkek milli takımına davet edilen Batu Anlar, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun altyapı faaliyetlerinde sahaya yansıyan performansıyla takımımız, FIBA Altyapı Geliştirme Projesi organizasyonunun ardından yeniden milli davet aldı. 2024 Avrupa Şampiyonası, her başarıda daha yükseği ve daha ileriyi hedefliyordu. Velilerimizin büyük desteği ve Şehitkamil belediyemizin sporcularımızın çok yönlü gelişimine yönelik tutumu, Batu'yu hayallerini gerçekleştirmek istediği noktaya getirdi. sizlerle birlikte olmak bizim için değerli profesyonelliğe giden yolda bu ilk ve önemli adım. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Şehitkamilli Milli Basketbolcu, Galatasaray’a transfer oldu

Detaylı bir şekilde, Şehitkamilli Milli Basketbolcu, Galatasaray’a transfer oldu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum