Şehit ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid okundu , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Edremit İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri dahilinde Bekir Efendi Cami’nde Şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid-i Şerif okundu.

Şehit ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid okundu
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 00:11 - Güncelleme: 25 Kasım 2022 - 03:51
Şehit ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid okundu , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Edremit İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri dahilinde Bekir Efendi Cami’nde Şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid-i Şerif okundu.
Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile yatsı namazından önce şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerin anısına Edremit Bekir Efendi Camiinde Mevlid-i Şerif okundu. Şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için dualar edildi.
Şehit ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid okundu

Detaylı bir şekilde, Şehit ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenler için Mevlid okundu , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum