evde masajmasaj istanbul

Şehir merkezinde korku dolu anlar: Araç kaldırıma çıktı, faciadan dönüldü, Gündem Haberleri

Şehir merkezinde korku dolu anlar: Araç kaldırıma çıktı, faciadan dönüldü, Kaza, Adapazarı ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi.

Şehir merkezinde korku dolu anlar: Araç kaldırıma çıktı, faciadan dönüldü, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 16:37
Şehir merkezinde korku dolu anlar: Araç kaldırıma çıktı, faciadan dönüldü,

Kaza, Adapazarı ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, A.Ç. idaresindeki 54 AEC 900 plakalı Peugot marka otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkarak kaldırıma çıktı. Kontrolden çıkan araç, bu esnada kaldırımda yürümekte olan 26 yaşındaki anne İ.A.A. ile bebek arabasındaki 1 yaşındaki M.A. isimli çocuğa çarptı. Çarpmanın etkisi ile bebek arabası savrulurken, anne ise aracın aşağıda kaldı.

Çevredeki vatandaşlar kaza ardından aracın altında kalan anneyi kurtarabilmek için yaklaşık olarak seferber oldu. Vatandaşların müdahalesi ile zarar görmüş anne sıkıştığı yerden güçlükle kurtarıldı. Konunun haber verilmesi üstüne bölgeye sağlık durumu ve polis ekipleri sevk edildi.

Aracın altında kalarak yaralanan anne ve kazayı hafif sıyrıkla atlatan çocuğu, durum yerindeki ilk müdahalelerinin gerisinde ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kaza hatıra emniyet kamerasında

Meydana gelen nefret edilen şey dolu kaza anı ise bölgede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye yansıdı. Görüntülere, kontrolden meydana çıkan aracın kaldırıma çıktığı ve kaldırımda yürüyen anne ile çocuğuna çarptığı anlar yansıdı. Görüntülerin devamında ise, annenin aracın aşağı kaldığı, bebek arabasının savrulduğu ve çevredeki vatandaşların ise olay yerine koşarak, aracın aşağı kalan anneyi kurtarma çabaları yer aldı.

Kaza anını anlattı

Kaza anını anlatan esnaf Oktay Sarı, “Kaza sırasında büfedeydim, arabulucu gördüm ve aracın önünde de bir kadın vardı. Kaza sonrasında yardım için çok sayıda insan koştu bölgeye. Arabulucu süren kadında panik halindeydi, kadının da çocuğu vardı Allah'a şükür çocuğa bir şey olmadı. Araç durmayı başardı fakat arabanın içerisinde bayan ve çocuğu vardı, onlar panik halindeydi. Aracın aşağı kalan kadının çocuğu ise çok şükür yara almadı. Çarpma esnasında bebek arabasını fırlattı vasıta. Aracın sürücüsünün paniğini görebilen buradaki arkadaşlarımız hemencecik arabulucu geri çekmeyi başardı” ifadelerine yer verdi.

Burak Can Tokyürek
 

Şehir merkezinde korku dolu anlar: Araç kaldırıma çıktı, faciadan dönüldü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum