Şehidin ismi camide yaşatılacak , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: 1997 yılında Afyonkarahisar’da görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Osman Unutkan’ın ismi, doğduğu mahalledeki camiye verildi. Cuma namazını bu camide kılan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de, şehit ailesini evinde ziyaret etti.

Şehidin ismi camide yaşatılacak
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:48
Şehidin ismi camide yaşatılacak , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 1997 yılında Afyonkarahisar’da görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Osman Unutkan’ın ismi, doğduğu mahalledeki camiye verildi. Cuma namazını bu camide kılan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de, şehit ailesini evinde ziyaret etti.

1997 yılında askerlik görevini yaptığı Afyonkarahisar’da görevi başında trafik kazası geçiren Piyade Er Osman Unutkan, şehit oldu. Şehidin adı, doğup büyüdüğü İncesu ilçesine bağlı Süksün Mahallesi’ndeki camiye verildi. Kayseri Valisi Gökmen Çiçek de, cuma namazını bu camide kıldı. Ardından şehit ailesini evinde ziyaret eden Çiçek, şehidin annesi ve babasıyla yakından ilgilendi. Şehidin yeğenlerine de oyuncak hediye eden Vali Çiçek, bir süre sohbet etti.
Vali Çiçek’e, İncesu Kaymakamı Aydın Göçer, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cüneyt Özdemir, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz da eşlik etti.
Şehidin ismi camide yaşatılacak
Şehidin ismi camide yaşatılacak
Şehidin ismi camide yaşatılacak
Şehidin ismi camide yaşatılacak
Şehidin ismi camide yaşatılacak

Detaylı bir şekilde, Şehidin ismi camide yaşatılacak , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum