evde masajmasaj istanbul

Şehidin cenazesi helikopterle Adıyaman'a getirildi

Suriye'nin Fırat Kalkanı bölgesi Azez ilçesine ast Mare'de, PKK-PYD terör örgütünün Tel Rıfat bölgesinden attığı güdümlü füze saldırısında şehit düşen, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan'ın oğlu olan Fatih Doğan Gaziantep'teki.

Şehidin cenazesi helikopterle Adıyaman'a getirildi
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 12:04

Suriye'nin Fırat Kalkanı bölgesi Azez ilçesine ast Mare'de, PKK-PYD terör örgütünün Tel Rıfat bölgesinden attığı güdümlü füze saldırısında şehit düşen, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan'ın oğlu olan Fatih Doğan Gaziantep'teki törenin peşinde Adıyaman'a getirildi. Güvenlik Genel Müdürlüğüne ait iki helikopter ile keza şehidin naaşı keza de ailesi Adıyaman'a getirildi.

Eğri Çayı atletizm pistine inen helikopterdeki şehidin naaşı ve ailesini Vali Mahmut Çuhadar, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Güvenlik Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Albay Bilgehan Yeşilyurt ile dağıtılmış ulus kurum ve kuruluş müdürleri karşıladı.

Protokol mensuplarının şehit yakınlarına taziyelerini bildirmesinin ardındaki şehidin naaşı baba ocağına içten yola çıktı.

Ahmet Arslantaş - Âlem Kizir
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum