Sedat Peker'le fotoğrafları vardı! Azerbaycanlı suç örgütü lideri İzmir'de yakalandı

Sedat Peker'le fotoğrafları vardı! Azerbaycanlı suç örgütü lideri İzmir'de yakalandı, Dünya genelinde kırmızı bültenle aranan Azerbaycanlı kabahat örgütü lideri Ilgam Gadhziev 15 Kasım'da İzmir'de gözaltına alındı.

Sedat Peker'le fotoğrafları vardı! Azerbaycanlı suç örgütü lideri İzmir'de yakalandı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 00:18
Sedat Peker'le fotoğrafları vardı! Azerbaycanlı suç örgütü lideri İzmir'de yakalandı,

Dünya genelinde kırmızı bültenle aranan Azerbaycanlı kabahat örgütü lideri Ilgam Gadhziev 15 Kasım'da İzmir'de gözaltına alındı. Gadhziev'in daha önce Sedat Peker'le çektirdiği fotoğraflar da ortaya çıktı.

İZMİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ YAKALADI

Gazete Duvar'da bulunan habere göre İzmir'de gözaltına alınan Ilgam Gadhziev, hudut dışı edilecek. Gadhziev'in bir zaman önce sahte pasaportla Türkiye'ye geldiği belirtildi.

Silah kaçakçılığı suçundan kırmızı bültenle Interpol araması olan Gadhziev, İzmir İl Güvenlik Müdürlüğü ekiplerinin 15 Kasım'da yaptığı işlem ile yakalandı.

İADE İŞLEMLERİ BAŞLATILDI

Rusya ve Fransa tarafında, Interpol araması olan Gadhziev için iade işlemleri başlatıldı. Azerbaycanlı suç örgütü liderinin, hakkında arama kararları olan iki ülkeden birine iade edilmesi bekleniyor. Ilgam Gadhziev'in, kabahat örgütü hükümlüsü Sedat Peker ile birlikte çekilmiş görüntüleri bulunuyor.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sedat Peker'le fotoğrafları vardı! Azerbaycanlı suç örgütü lideri İzmir'de yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum