Sedat Peker'i tehdit eden "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı

Sedat Peker'i tehdit eden "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, suç örgütlerinin deşifre edilmesi, faaliyet alanlarının belirlenmesi ve aralarındaki yapının ortaya konulabilmesi için y

Sedat Peker'i tehdit eden "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 11:11
Sedat Peker'i tehdit eden "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı,

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, suç örgütlerinin deşifre edilmesi, faaliyet alanlarının belirlenmesi ve aralarındaki yapının ortaya konulabilmesi için yürütülen araştırmalar dahilinde önceki gün operasyon düzenledi.

GÖZALTINA ALINDI

"Bilerek öldürme, mahsus öldürmeye teşebbüs, mahsus yaralama, mala zarar verme ve yağma" gibi olayları karıştığı bahis edilen suç örgütüne yönelik operasyonda, örgütün elebaşılığını yaptığı belirlenen 'Hanımağa' lakaplı Güniz Akkuş ve yöneticilerinden Mustafa Kemal Yavuz gözaltına alındı.

TUTUKLANDI

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardındaki adliyeye sevk edildi. Güniz Akkuş ve Mustafa Kemal Yavuz çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SEDAT PEKER'İ TEHDİT ETMİŞTİ

Güniz Akkuş 2 yıl önce bir video çekerek Sedat Peker'i dobra dobra tehdit edip, "Bana bak Sedat Peker! Sana on gün süre veriyorum. On gün sonra bir gece aniden ziyaretine gelirim. Ziyaretine geldiğimde de sana bu biberonu, canın sıkılmasın diye emziğini ve çocuk bezini getiririm. Bir gece aniden emzikle gelebilirim" demişti.

Sedat Peker'i tehdit eden Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş tutuklandıSedat Peker'i tehdit eden Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Sedat Peker'i tehdit eden "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum