evde masajmasaj istanbul

Seda Sayan Zaxi 'yi tercih etti!

Seda Sayan Zaxi ’yi tercih etti!, Ünlü Sanatkâr Seda Sayan, kışın en sevilen lezzetlerinden palamut balığını tadına bakmak için yakın dostlarıyla birlikte Maslak ’ın favori mekânı Zaxi Restaurant ’ı tercih etti…  Günün her saatinde misafirlerini kibar, lüks ve samimi at.

Seda Sayan Zaxi 'yi tercih etti!
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 01:54
Seda Sayan Zaxi ’yi tercih etti!,

Ünlü Sanatkâr Seda Sayan, kışın en sevilen lezzetlerinden palamut balığını tadına bakmak için yakın dostlarıyla birlikte Maslak ’ın favori mekânı Zaxi Restaurant ’ı tercih etti…  Günün her saatinde misafirlerini kibar, lüks ve samimi atmosferinde leziz ve nitelikli tatlarla buluşturan Zaxi ’de, öbür bir lezzete bürünen palamut, Türkiye ’nin ve İstanbul ’un en iyi otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından özenle hazırlanıyor.

 

Ünlü Usta Seda Sayan, Maslak bölgesinin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant ’ta, Türkiye ’nin ve İstanbul ’un en iyi otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan göre hazırlanan ve Zaxi dokunuşuyla öbür lezzete bürünen palamut balığını, yakın dostları ile şık bir akşam yemeğinde tattı. Şef Doğan ile uzun vakit sohbet eden ünlü ressam, dünya ve Asya mutfaklarının en seçkin tatlarından oluşan Zaxi menüsü hakkında bilgiler de aldı. Zaxi ’nin zarif, cana yakın ve sıcak atmosferinde lezzetle dolu neşe saçan bir akşam geçiren Sayan ve yakın dostları, bu eşsiz deneyim için Şef Doğan ’a teşekkürlerini iletti.

 

Zaxi ’nin en takdire değer lezzetlerinden olan palamut balığı; mevsiminin taze ürünlerine göre hazırlanan günün çorbası, limon sosu ve zeytinyağı ile harmanlanan Akdeniz yeşillikleri, haşlanmış kırmızı pancar, domates, kırmızı turp, roka yaprakları, fırınlanmış taze baharatlı patates ve limon eşliğinde misafirlerin beğenisine sunuluyor. Kabak tatlısı ise bu eşsiz lezzeti tatlı bir sonla taçlandırıyor.

 

Fine-dining restaurant anlayışına ayrı bir perspektif getiren ve Hilton misafirperverliği ve “nitelikli yemek yemek” deneyiminin buluştuğu Zaxi Restaurant, ödüllü şef Arif Kemal Doğan yönetimindeki mutfağında, dünya ve Asya mutfaklarının en seçkin lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor. 

Seda Sayan Zaxi ’yi tercih etti!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum