Seda Sayan ile Ata Çağlayan, Yeniköy'de görüldü

Seda Sayan ile Ata Çağlayan, Yeniköy'de görüldü, Geçtiğimiz günlerde Ata Çağlayan ’ın düzenlediği International City Awards-Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri gecesinde kameraların karşısına geçen Seda Sayan, 'aşk' söylentilerini yalanlamıştı. Ünlü ş.

Seda Sayan ile Ata Çağlayan, Yeniköy'de görüldü
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 17:09
Seda Sayan ile Ata Çağlayan, Yeniköy'de görüldü, Seda Sayan ile Ata Çağlayan, Yeniköy'de görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Ata Çağlayan ’ın düzenlediği International City Awards-Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri gecesinde kameraların karşısına geçen Seda Sayan, 'aşk' söylentilerini yalanlamıştı.

Ünlü şarkıcı, "Ata ile aşk yok, iş var, çok iş var. Ata ’nın benimle ilgili yapmak istediği inanılmaz güzel fikirleri var. Ben de ‘varım ’ dedim, tokalaştık. Bundan sonra birçok projede yer alacağız inşallah” demişti.

619756642af1071e1823689e.png

Hürriyet gazetesinden Sayit Durmaz'ın haberine göre; ikili, geçtiğimiz akşam yeniden birlikte objektiflere takıldı. Yeniköy ’de bir mekanda yemek yiyen Sayan ile Çağlayan, çıkışta muhabirlerin kendilerine yönelttiği soruları yanıtsız bıraktı. Ayrı araçlara binen çift, hızla uzaklaştı.

Seda Sayan, muhabirlere el salladıktan sonra evinin yolunu tuttu.

Seda Sayan ile Ata Çağlayan, Yeniköy'de görüldü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum